Hakkımızda

Akbim 1998 yılında kuruldu. O zamanlar Bilgisayarların yeni hayatımıza girdiği dönemler, o yıllarda Hatay’da açılan ilk bilgisayar firmalarından biriyiz. Faaliyetimize bilgisayar satışı ve teknik desteği ile başladık.

Tabi o zamanlar MS-DOS 6.22 ile Bilgisayarlara kod yazarak işlem sağlarken dünya yeni bir döneme girdi ve Windows 3,1’ in piyasaya çıkması ile kullanıcılar Mouse ile tanıştı. Bilgisayar kullanmak artık çok kolay hale geldi.

Sonrasında teknoloji hızla değişmeye ve gelişmeye devam etti. Bu değişimle bizde daha çok çalıştık ve yenilikçi gelişimci anlayışımız ile her türlü zorlukta ayakta kaldık. 22. Yılımızı geride bırakırken geriye dönüp baktığımızda çok işler başardığımızı görüyoruz. Başarı tek başına elde edilmiyor elbette çalışan ekibimizin güçlü ve dinamik olması fedakâr özverili olması bizleri buraya kadar getirdi. Akbim’i bu günlere getiren değerli personel kadrosuna şükranlarımı sunarım.

Hızla değişen teknoloji ile Akbim’de yükseliş başladı. Birçok Resmi kurum ile bakım anlaşmaları imzaladık, bilgisayar ihalelerine girerek birçok kuruma ürün tedarik ettik. Network altyapıları ve sunucu kurulumları yaparak en iyi hizmeti verdik.

AKBİM müşterilerimizin ihtiyacına göre şuanda web tasarımticari yazılımfatura ödeme hizmetleribulut santral (sanal santral), 850 \'li hat satışı, Vb. birçok hizmeti en iyi şekilde sunuyoruz.

Telekomünikasyon distribütörlüğü yaparak Hatay’da satış 1.si olduk. AKBİM B2b yazılımı üreterek satışını yaptık. Türkiye’nin telekomünikasyon b2b alanında en iyisi olduk.

Önceliğimiz para kazanmaktan ziyade en iyi olmak en iyiyi üretmektir. Bu bağlamda müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir.

Bizi gururlandıran, siz değerli müşterilerimizden değer görmek ve verdiğimiz hizmetlerden memnun kalmanızdır.

B2b yazımından sonra yeni projemiz olan yapay zekâya sahip diyaliz hasta takip yazılımı üzerinde çalışmalara başladık.

Daha iyi projeler üretmek için başvurumuz MKÜ Teknoparkta kabul gördük. Şimdi

MKÜ’ nün bize tahsis ettiği ofisimizde akademik alanda Ar-Ge çalışmalarına devam etmekteyiz